تبلیغات
☺☻خر تو خر☺☻

☺☻خر تو خر ☻☺ - ارتش ۳۰ میـلـیـونی گالاکسی‌اس سامسونگ!

سر خط خبرها

برای دیدن خبر ها به بخش خبر بروید
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز


بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 27 مهر 1390

 شرکت سامسونگ اعلام کرد موفق به فروش ۳۰ میلیون دستگاه تلفن همراه گالاکسی‌اس و جانشین این گوشی یعنی گالاکسی‌اس ۲ شده است.

سهم گالاکسی‌اس از این رقم که حاصل از فروش این دو گوشی در سراسر جهان است، ۶۶ درصد یعنی در حدود ۲۰ میلیون دستگاه اعلام شده و در نتیجه سهم گالاکسی‌اس ۲ از این رقم در حدود ۱۰ میلیون دستگاه بوده است.

گالاکسی‌اس ۲ پیش از این عنوان سریعترین فروش در میان تلفن‌های همراه شرکت سامسونگ را نیز به خود اختصاص داده بود توانسته است در مدت ۵ ماه رکورد فروش ۱۰ میلیون دستگاه را به خود اختصاص دهد.

بنابر آخرین آمار تاکنون ۱۹۰ میلیون گوشی با سیستم عامل اندروید گوگل به فروش رفته است (اینجا بخوانید) که سهم ۳۰ میلیونی دو برادر گالاکسی‌اس سهم قابل توجهی به حساب می‌آید.

گالاکسی‌اس ۲ تاکنون در بسیاری از جشنواره‌ها مانند, Mobile Choice and Consumer Award 2011 Gadget Award 2011 به عنوان گوشی برتر سال ۲۰۱۱ برگزیده شده است(البته در غیاب آیفون ۴S).

سامسونگ باید از این دو برادر گالاکسی‌اس متشکر باشد چرا که این شرکت را به عنوان دومین برند پرفروش در بازار تلفن همراه هوشمند در سه ماهه‌دوم سال جاری مطرح کرده‌اند و حتی باعث شده‌اند که سامسونگ در برخی کشورهای اروپایی شامل آلمان، ایتالیا و فرانسه صدرنشین بازار باشد.آرشیو مطالب
نظر سنجی
شما طرفدار كدام تیم هستید؟؟؟؟؟لینك رفقای خر تو خری
سخنی ماندگار
تصاویر تصادفی
ساعت
دیکشنری آنلاین
نمایشگر آی پی
آیا می دانید؟؟؟؟؟

شارژ ایرانسل

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

شادشاپ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا