تبلیغات
☺☻خر تو خر☺☻

☺☻خر تو خر ☻☺ - در گذشت استیو جابز

سر خط خبرها

برای دیدن خبر ها به بخش خبر بروید
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز


بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 16 مهر 1390
☺☻خر تو خر☻☺در گذشت استیو جابز را به همه ی بینندگانش تسلیت می گوید
و امروز می خواهیم مطلبی در مورد خود استیو و رسانه ها بذاریم

بامداد امروز و پس از آنکه خبر مرگ استیو جابز نابغه بزرگ دنیای فناوری در صدر اخبار قرار گرفت گوگل این بار رقابت را کنار گذاشت و با تغییر صفحه اول موتور جستجوگر خود یاد و خاطره جابز را گرامی داشت.

در این تغییر گوگل در زیر کادر جستجوی خود عبارت “Steve Jobs, 1955-2011,” را درج کرده که با کلیک بر روی آن مستقیما به صفحه اول پایگاه اینترنتی شرکت اپل هدایت می‌شوید که امروز سوگوار استیو جابز بود.

اپل روز چهارشنبه به وقت محلی خبر درگذشت استیو جابز را که از ماه آگوست از سمت مدیرعاملی اپل کناره‌گیری کرده بود، اعلام کرد. استیو جابز در هنگام استعفای خود اعلام کرده بود که “من همواره گفته‌ام که اگر روزی بیاید که من نتوانم به خوبی از عهده وظایفم به عنوان مدیرعامل اپل بربیایم، اولین نفری خواهم بود که آن را به شما اطلاع خواهم داد و متاسفانه آن روز فرا رسیده است.”

سامسونگ: روح نوآورانه استیو جابز تا ابد در خاطر مردم جهان باقی خواهد ماند

 اگر چه این روزها همواره وقتی نام سامسونگ را در کنار نام اپل می‌شنویم یاد بحث‌ها و جدال‌های حقوقی پیچیده این دو شرکت بر سر مالکیت معنوی محصولات می‌افتیم که تاکنون باعث شده فروش برخی محصولات سامسونگ در بعضی کشورها ممنوع شود اما شرکت کره‌ای سامسونگ در اقدامی تحسین‌برانگیز مانند گوگل، بیانیه‌ای در ستایش از استیو جابز و گرامیداشت او صادر کرد.

در این بیانیه که روز پنجشنبه در اکونومیک تایمز به چاپ رسیده است، جی‌اس چوئی مدیرعامل سامسونگ آورده است: استیو جابز تغییرات انقلابی متعددی را به صنعت فناوری اطلاعات معرفی کرد و کارآفرینی بزرگ بود. روح نوآورانه و دستاوردهای قابل توجه او برای همیشه توسط مردم در سراسر جهان یاد خواهد شد.

مدیرعامل سامسونگ تاکید کرده است که کارکنان این شرکت از شنیدن خبر درگذشت جابز بسیار متاسف هستند.

درگذشت استیو جابز موسس شرکت اپل دنیای فناوری را بسیار بهت‌زده کرده است و بسیاری از رقبا و دوستان استیو جابز شامل بیل گیتس موسس مایکروسافت و اریک اشمیت مدیرعامل گوگل دیده می‌شوند که بلافاصله نسبت به این موضوع ابراز تاسف و تاثر کردند. گوشه‌ای از حواشی این ضایعه بزرگ را در این مطلب می‌توانید ببینید و بخوانید.

استیو جابز درگذشت/ حواشی و تصاویر

استیو جابز یکی از نوابغ دنیای فن آوری پس از دست و پنجه نرم کردن چند ساله با بیماری سرطان، صبح امروز در سن ۵۶ سالگی درگذشت.

استیو جابز مردی بود که همچون سیب گاز زده اپل به نماد این شرکت تبدیل شده بود  و مشتریان اپل به دیدن تصویر او در کنار محصولات جدید این شرکت عادت کرده بودند اما جای او یک روز پیش از مرگش هنگام معرفی آخرین محصول این شرکت یعنی iPhone 4S خالی بود.

مردی میانسال که گاهی با ته ریش و گاهی با صورت تراشیده و با لباسی ساده و بی تکلف محصولات را در دستان خود می‌گرفت و آنرا معرفی می‌کرد.

او که اسطوره شرکت اپل به شمار می‌رفت چندی پیش به دلیل پیشرفت بیماریش از مدیرعاملی اپل استعفا داد(در اینجا بخوانید) و تیم کوک را به جای خود توصیه کرد و البته پس از معرفی آیفون جدید و یک افسردگی مزمن در بین طرفدارانی که انتظار معرفی یک محصول متفاوت را داشتند(در اینجا بخوانید)  این شوک نیز انان را در انده بی پایانی فرو برد.

استیو جابز در سال ۱۹۷۶ و در سن ۲۱ سالگی شرکت رایانه ای اپل را به همراه شریک خود استیو وزنیاک تاسیس کرد.

باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا ضمن ابزار اندوه از مرگ استیو در این مورد می‌گوید:

“استیو یکی از بزرگترین نوآوران آمریکا بود ،آنقدر شجاعت داشت که طور دیگری بیاندیشد و انقدر جسارت داشت که بتواند می تواند جهان را تغییر دهد و آنقدر استعداد داشت که آنرا عملی کند”.


بیل گیتس بزرگترین رقیب نرم افزاری اپل در این مورد گفت:”جهان به ندرت شاهد کسی با این همه تاثیر است ، تاثیر کارهای او تا نسل ها احساس خواهد شد و برای کسانی که با او همکار بوده اند این افتخاری بزرگ بوده است.”

آرنولد فرماندار سابق کالیفرنیا نیز نوشت:”استیو هر روز زندگی اش را در رویای کالیفرنیا زندگی کرد و جهان را تغییر داد و به همه ما الهام بخشید”.

پ.ن :راستش دیگر قلم توانایی ابزار اندوه از مرگ استیو را ندارد.


خدایش بیامرزاد

استیو دلمون برات تنگ میشهآرشیو مطالب
نظر سنجی
شما طرفدار كدام تیم هستید؟؟؟؟؟لینك رفقای خر تو خری
سخنی ماندگار
تصاویر تصادفی
ساعت
دیکشنری آنلاین
نمایشگر آی پی
آیا می دانید؟؟؟؟؟

شارژ ایرانسل

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

شادشاپ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا