تبلیغات
☺☻خر تو خر☺☻

☺☻خر تو خر ☻☺ - ورود اندروید به بوینگ787

سر خط خبرها

برای دیدن خبر ها به بخش خبر بروید
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز


بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 31 شهریور 1390

اگر آی‌پد را برنده بازار تبلت‌ها بر روی زمین بدانیم گویا برنده این نبرد در آسمان اندروید است! داستان از این قرار است که شرکت بوئینگ پلتفرم اندروید را برای سرگرم کردن و پذیرایی دیجیتال از مسافران هواپیمای غول‌پیکر مسافربری بوئینگ ۷۸۷ برگزیده است.

بر اساس اعلام این شرکت در این هواپیما مسافران با استفاده از بازی‌ها و برنامه‌های مولتی‌مدیای مبتنی بر اندروید سرگرم شده و موسیقی‌ها و فیلم‌های ویدیوئی مورد علاقه‌اشان را بر روی صندلی خود به تماشا خواهند نشست.

مارک لارسون مدیر فناوری این پروژه در این خصوص می‌گوید: تمامی مسافران بوئینگ ۷۸۷ با استفاده از صفحات نمایشگری که بر روی صندلی‌ها تعبیه شده است در طول سفرهای طولانی که با این هواپیما امکان‌پذیر است سرگرم خواهند شد.

بر اساس اعلام لارسون، صندلی‌های قسمت اکونومی (بخش ارزان‌تر) به نمایشگرهای ۷ اینچی ‌و صندلی‌های بخش فرست‌کلاس انتظار می‌رود به نمایشگرهای ۱۷ اینچی مجهز شوند!

هواپیمای بوئینگ ۷۸۷، از قابلیت حمل ۲۰۰ تا ۳۰۰ مسافر، بسته به پیکربندی صندلی‌های آن در کلاس‌های مختلف تا مسافت حداکثر ۱۵٫۰۰۰ کیلومتری برخوردار است که با در نظر گرفتن طراحی موتورهای جدید و کاراتر آن از لحاظ مصرف سوخت، می توان این هواپیما را مجموعه ای از پیشرفت‌های نوین در راستای مدرنیزاسیون اقتصادی و البته به کارگیری صحیح و به جای آنان محسوب کرد.آرشیو مطالب
نظر سنجی
شما طرفدار كدام تیم هستید؟؟؟؟؟لینك رفقای خر تو خری
سخنی ماندگار
تصاویر تصادفی
ساعت
دیکشنری آنلاین
نمایشگر آی پی
آیا می دانید؟؟؟؟؟

شارژ ایرانسل

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

شادشاپ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا