تبلیغات
☺☻خر تو خر☺☻

☺☻خر تو خر ☻☺ - تنها20دسگاه ازسریه جدیدتولیدخواهدکرد

سر خط خبرها

برای دیدن خبر ها به بخش خبر بروید
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز


بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 29 شهریور 1390

در مراسم رونمایی از محصول جدید شرکت لامبورگینی با عنوان گالاردو (Gallardo LP 570-4 Super Trofeo Stradale) در نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت ۲۰۱۱، استفان وینکلمن مدیرعامل این شرکت از تولید و عرضه محدود محصول خاص جدید این شرکت با نام عنصر ششم (Sesto Elemento) خبر داد.

چندان عجله نکنید و به فکر درآوردن پول‌‌های خود از حساب بانکی‌اتان نباشید چرا که همانطور که گفتیم تولید این محصول محدود است و لامبورگینی قصد ندارد بیشتر از ۲۰ دستگاه از این خودرو تولید کند و تابحال تمام آنها را پیش‌فروش کرده است.

عنصر ششم لامبورگینی سال گذشته و در نمایشگاه اتومبیل پاریس به عنوان یک طرح مفهومی و یا همان کانسپت برای نشان دادن اوج فناوری این شرکت به نمایش گذاشته شده بود.

این خودرو بدنه‌ای از جنس فیبر کربن دارد تا به وزن ایده‌آل ۹۹۹ کیلوگرم برسد. البته این تنها استفاده این اتومبیل از فیبر کربن نیست و این محصول نام خود یعنی عنصر ششم را نیز از فیبر کربن الهام گرفته است چرا که کربن ششمین عنصر در جدول تناوبی است.

وزن ۹۹۹ کیلوگرمی عنصر ششم در کنار موتور ۵٫۲ لیتری آن توانسته برای این محصول، شتاب صفر تا صد ۲٫۵ ثانیه‌ای را به ثبت برساند و حداکثر سرعت آن ۳۰۰ کیلومتر در ساعت اعلام شده است.

لامبورگینی پیش از این اعلام کرده بود که این خودرو هرگز رنگ جاده را به خود نخواهد دید اما گویی فشار مشتریان خاص این شرکت برای نشستن پشت فرمان عنصر ششم، لامبورگینی را برای تولید و عرضه هر چند محدود این محصول مجاب کرده است.

وینکلمن در این خصوص می‌گوید: بازخورد عالی از سوی مشتریان و درخواست‌های متعدد آنها ما را متقاعد به درگیر شدن با چالش تولید محصولی با خصوصیات منحصر بفرد کرد.

لامبورگینی در خصوص قیمت و تاریخ عرضه این محصول هیچ توضیحی نداده است اما نشریه آلمانی اتوموتور اند اسپورت از قیمت نجومی ۲٫۶ میلیون دلار و تاریخ عرضه ابتدای سال ۲۰۱۳ خبر داده است.

آرشیو مطالب
نظر سنجی
شما طرفدار كدام تیم هستید؟؟؟؟؟لینك رفقای خر تو خری
سخنی ماندگار
تصاویر تصادفی
ساعت
دیکشنری آنلاین
نمایشگر آی پی
آیا می دانید؟؟؟؟؟

شارژ ایرانسل

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

شادشاپ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا