تبلیغات
☺☻خر تو خر☺☻

☺☻خر تو خر ☻☺ - اندروید در آمریكا!!!

سر خط خبرها

برای دیدن خبر ها به بخش خبر بروید
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز


بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 25 شهریور 1390

  به نقل از پایگاه اینترنتی افتردان، ارتش آمریکا رسما اعلام کرد که سیستم عامل اندروید را برای تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت سازمانی خود انتخاب کرده است

این اقدام در حالی صورت گرفته است که نگرانی‌ها در مورد امنیت این سیستم عامل اوپن سورس  همچنان ادامه دارد و به نظر می‌رسد که ارتش آمریکا باید یک بستر کاملا امنیتی برای این سیستم عامل ایجاد کند.

به احتمال فراوان تلفن همراه اندرویدی ارتش ایالات متحده  دارای قابلیت اتصال همیشگی به ماهواره‌ها بوده تا اطلاعات و مکالمات رد و بدل شده دارای کمترین ریسک سرقت اطلاعات باشند.

 

ارتش آمریکا تمامی سربازان خود را به این تلفن همراه مجهز خواهد کرد تا مطمئن باشد که تمامی سربازان در ماموریت‌ها در دسترس خواهند بود.

نمونه اولیه و آزمایشی سیستم عامل اختصاصی برای ارتش آمریکا در حال طی کردن مراحل آزمایشی خود است.

یک برنامه پیام اضطراری نیز در این سیستم عامل فعال خواهد بود تا در موارد خاص به تمامی سربازان پیام مخابره شود و البته دارای یک برنامه مخصوص خواهد بود تا محتوای پیام‌ها فقط برای سربازان قابل درک و فهم باشد.

در نهایت اینکه این تلفن همراه با ساختار فیزیکی بسیار محکم خود در برابر وقایع فرسایشی مقاوم بوده و در نهایت بنا بر گزارش‌ها این تلفن همراه توسط شرکت پاناسونیک و با نام  احتمالی  ToughBooks تولید خواهد شد.

 

 آرشیو مطالب
نظر سنجی
شما طرفدار كدام تیم هستید؟؟؟؟؟لینك رفقای خر تو خری
سخنی ماندگار
تصاویر تصادفی
ساعت
دیکشنری آنلاین
نمایشگر آی پی
آیا می دانید؟؟؟؟؟

شارژ ایرانسل

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

شادشاپ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا